Transerfingo praktika - tikslų realizavimas

Transerfingas yra filosofinė ir mokslinė koncepcija, kuri buvo sukurta rusų rašytojo Vadimo Zelando. Transerfingas teigia, kad mūsų pasaulis yra sukurtas iš vibracijų ir laukų, o mes patys esame bioenergetiniai laukai. Transerfingas siūlo specialią praktiką, kuri vadinama “tikslų realizavimu”, kaip būdą pasiekti sėkmę ir laimę.

Tikslų realizavimo praktika apima keletą žingsnių:

  1. Nustatykite savo tikslą ir aiškiai apibrėžkite, ko norite pasiekti.
  2. Pasirinkite teigiamus įsitikinimus, kurie padės jums pasiekti savo tikslą. Pavyzdžiui, jei norite gauti darbą, galite pasirinkti teigiamą įsitikinimą, kad esate verti darbo ir kad gausite tai, ko norite.
  3. Naudokite afirmacijas, kad stiprintumėte savo teigiamus įsitikinimus. Pavyzdžiui, galite pasakyti sau kasdien: “Aš esu vertas darbo ir gausiu tai, ko noriu”.
  4. Mąstykite teigiamas mintis, kad palaikytumėte savo teigiamus įsitikinimus. Pavyzdžiui, galite mąstyti apie tai, kaip jaučiatės, kai gaunate norimą darbą, ir kokie jausmai jus lydės.
  5. Veikite pagal savo tikslą. Pavydžiui, jei norite gauti darbą, galite pradėti ieškoti darbo, teikti paraiškas ir lankyti darbo pokalbius.

Transerfingas teigia, kad sėkmė ir laimė priklauso nuo mūsų pačių ir nuo to, kaip mes suprantame ir valdomė savo mintis ir jausmus. Tikslų realizavimo praktika gali padėti jums pasiekti savo tikslų ir gyventi laimingą ir sėkmingą gyvenimą.


O jūs ar praktikuojate transerfingą? Ar taikote jo principus savo gyvenime ?