Sveiki atvykę į Šviesos Erdvę

Sukūrėme šią bendruomenę, skirtą įvairiems žmonėms, kad jie galėtų diskutuoti dvasinėmis, paranormaliomis, metafizinėmis, filosofinėmis, antgamtinėmis ir ezoterinėmis temomis. Visos temos - nuo astralinės projekcijos iki dzeno - yra laukiamos. Tikimės, kad jums patiks čia lankytis. Taip pat pakviesite ir savo draugus.

Šviesos Erdvė – tai pokalbių svetainė, erdvė bendravimui, kur galima rašyti dominančiomis dvasinėmis ir gyvenimiškomis temomis ir patiems jas kurti, vystyti diskusiją ir gauti atgalinį ryšį. Galima jungtis anonimiškai arba savo vardu. Specialiai sukurtoje temoje bus galima pristatyti savo veiklą, reklamuoti teikiamas paslaugas. Taip galėsime rasti vieni kitus ir būti naudingi. Be jokio išankstinio nusistatymo, dalinkitės savo asmenine patirtimi, aptarkime savo dvasinio kelio pasiekimus ir iššūkius. Ši erdvė yra atvira visų tikėjimų ir kultūrų žmonėmis! Toks yra atviros širdies kelias.

Grupėje aptariamas ryšys su dvasiomis, vedliais ir angelais, aptariami būdai, kaip tapti geresniu žmogumi ir užtikrinti pusiausvyrą savo gyvenime, kartu bendraujant su panašiai mąstančiais žmonėmis. Įvairios meditacijos, pokalbiai apie angelus, ego, afirmacijas, meditaciją, Reiki, kristalus, taro, jogą, gyvenimo prasmę, apie pagalbą kitiems ir pagarbą sau bei kitiems. Daug temų.

Kviečiame jungtis į Šviesos erdvę, jeigu pasiilgote tikro, natūralaus ir prasmingo bendravimo. Čia laukiami visi.

Susipažinkite su forumo taisyklėmis
Taip pat, kviečiu perskaityti šią žinutę - Diskusijų forumas kaip būdas tobulėti