Reiki ir meilės jėga

Mūsų gyvenimams reikia meilės

Mano nuomone, geriausias būdas pažinti meilę yra stebint tėvus ir jų ką tik gimusius naujagimius. Pamatyti kaip jų akys švyti meile, stebėti kaip jie rūpinasi, kiek daug supratingumo ir šilumos yra toje aplinkoje. Kiek daug komforto ir apsaugos jie nori suteikti savo mažajam. Ir būtent viso to kūdikiui reikia, kad jis augtų, ugdytų savo asmenybę, taptų stiprus, protingas ir išmintingas, būtų apdovanotas šilta, mylinčia širdimi.

Tačiau, ar nėra kiekviename iš mūsų to mažo vaiko? Gal meilė yra tiek pat reikalinga ir suaugusiui kiek ir mažajam? Galbūt meilė yra aukštos kokybės gyvenimo sudedamoji dalis? Meilė yra tai kas priverčia mūsų pasaulį veikti. Ji suteikia palaikymą įvairiems santykiams, bei yra svarbus veiksnys kiekvieno dvasiniame gydyme. Mano nuomone, mes negalime išmokti pakankamai apie meilę. Su ta tema visada yra kažkas, kas suteikia mums naują idėją, įkvėpimą, nuostabią perspektyvą, kuri atveria mums duris ir tiesia tiltus. Akimirką klausykitės savo širdies ir pagalvokite apie visas brangias akimirkas, kuriomis pasidalijote, padovanojote ar sulaukėte meilės. Bet kas yra meilė?

Kas yra meilė?

Meilė yra klijai, kurie laiko visatą. Mums visiems jos reikia, kaip oro, kuriuo kvėpuojame. Meilė visada stengiasi sukurti ir palaikyti vienybę, taiką, supratimą ir laimę – tai tik keletas teigiamų savybių. Ir meilė tiesia tiltą tarp dvasinės ir materialios tikrovės. Taigi, kodėl mes neįtraukiame meilės, kurią daugelis žmonių laiko stipriausia ir pozityviausia jėga pasaulyje, į sąmoningesnę Reiki praktiką?

Turbūt jūs dabar galvojate: „Apie ką jis kalba? Žinoma, kad aš įtraukiu meilę į savo Reiki praktiką! Tai juk taip paprasta. Taip ir turi būti!“ Ir jūs esate teisūs. Puikiai žinau, kad beveik kiekvienas Reiki praktikas supranta, kad meilė yra būtina gero gijimo su Reiki dalis. Reiki praktikams patinka dovanoti ir gauti meilę, pavyzdžiui, per kasmetinę Reiki stovyklą Niujorke, kur keli šimtai žmonių iš viso pasaulio susitinka ir dalijasi Reiki, meile ir savo patirtimi, linksminasi ir atsinaujina nuo per metus susikaupusio streso.

Bet ką nors išpažinus ar patvirtinus, tai tampa stipresniu! Sąmoningas pasirinkimas veikti mylinčiai yra dieviškos laisvos valios veiksmas, todėl sukelia daug geros karmos, kuri savo ruožtu padės atsikratyti susikaupusios blogos karmos! Štai kodėl prasminga į Reiki seansą sąmoningai įtraukti dvasinės meilės veiksmus, tokius kaip aprašyti toliau.
Ar Reiki nėra meilė?

Reiki nėra meilė. Nerasite jokios užuominos Reiki ar Meistro simbolio hieroglife, kuriuos galėtumėte išversti kaip „meilė“. Tačiau Reiki skatina savybes pilnaverčiui gyvenimui. Kuo sąmoningiau mes atliekame kažką pozityvaus, tuo labiau šis veiksmas tampa dievišku, kadangi sąmoningumas yra dieviška sąvybė, tokia kaip meilė ar asmeninė atsakomybė. Kuo daugiau mes sąmoningai naudosime šias savybes, tuo daugiau Reiki galės sustiprinti šias ir kitas teigiamas energijas vis stipriau.

Reiki skatina gyvenimo procesą! Dalis gyvenimo proceso, be jokios abejonės, yra meilė. Bet kaip mes visi žinome, Reiki turi būti priimta ir ją turi priimti klientas. Jei klientas sąmoningai sutinka mylėti save, pasąmonė tai supras kaip įsakymą atsiverti gydymui. Jei Reiki praktikas sąmoningai sutiks padėti atverti širdį klientui, Reiki bus priimta ir tekės daug didesniu mastu.
Įtraukime meilę į dvasinį gydymą

Stebėtinų rezultatų pasiekiau eksperimentuodamas su galingomis širdies čakros energijomis, naudodamas skirtingus sufijų, budistų bei šamanų širdies meditacijų metodais. Atlikdamas toliau aprašytus pratimus, dalinuosi su jumis savo keliu į širdį. Prašau suprasti, kad norint reguliariai mėgautis maksimaliais rezultatais, svarbu reguliariai praktikuoti šiuos pratimus.
Meilė sukuria stipresnius išgyjimus

Visi iš savo patirties žino, kad meilės energija ir dvasinis gydymas gerai veikia kartu ir palaiko vienas kitą. Bet kodėl taip yra? Pats žmogaus čakrų sistemos centras yra širdies čakra. Širdies čakra sujungia vizijas iš dvasinių sričių su galimybėmis, trūkumais, silpnybėmis, galimybėmis ir kitomis materialiosios tikrovės struktūromis. Jos pagrindas ir pagrindinė dvasinė galia yra meilė. Ši dieviška savybė visada bando sukurti vienybę. Meilės dėka įmanoma sukurti vienybę, net jei vienijami partneriai yra visiškai skirtingi – kaip dvasinės vizijos ir materialios struktūros. Tam tikra prasme, magnetizmas ir gravitacija yra meilės veidai. Saulė sukuria šilumą ir šviesą, kurios mums reikia norint gyventi gražioje mūsų planetoje per branduolio sintezę, kuriant vienybę, iš paprastesnio elemento (vandenilio) gaminant naują, labiau išsivysčiusį elementą (helį). Taikomoji meilė visada stengiasi sukurti sudėtingesnes, labiau išvystytas struktūras. Meilė palaiko bet kokį augimo kartu, vienybės procesą – ir visa, kas palaiko šį procesą arba leidžia tai padaryti, pavyzdžiui, tokias savybes kaip tolerancija, supratimas ir atjauta.

Ištrauka iš Reiki Naujienų žurnalo Vasara 2006

Walter Lübeck