Realybė - realybės kūrimas

Vakar turėjau tokią patirtį kai į esamą realybę ir energetiką bandė įsilaužti senos realybės programa - virusas, per tam tikrų ivykių prisiminimą kilusį iš baimės jausmo (kilusį tarsi spontaniškai, bet išprovokuotą vienos frazės “tai amžinai nesitęs, taip gera visada nebus”) su tame prisiminime esancia labai sunkia energetika. Gerai, kad iš karto suvokiau kas vyksta ir sustabdžiau tai. Labai didelė pamoka kaip mes iš tiesų galime rinktis savo dabartinę realybę, kurioje gyvename ir labai didelė pamoka sugebėti išlaikyti dėmesingumą ir atsirinkti ką įsileisti į savo realybę, į savo erdvę bei ką kurti ir gausinti.

Būtų labai idomu išgirsti patirčių kaip jūs įtakojate savo realybę.

Kur mūsų dėmesys, ten keliauja ir energija. Skirtinguose mokymuose tai vadinama skirtingai- surinkimo tašku, švytuoklėm su variantu erdve, aukštom/žemom vibracijom, įpročiais.

Aš asmeniškai stengiuosi atsirinkti informaciją, kuri patenka į mano pasaulį per tokį filtrą- ar ši informacija mane pakylėja aukštyn ar sukelia neigiamus pojūčius, nerimą, chaosą? Jei atsakymas antras variantas, tada kam ji man?


Dar į temą