Dvasinė žinutė savaitei

https://seminaraisielai.lt/zinutes-savaitei/

Čia yra nuoroda, kur kiekvieną savaitę pasirinkus norimą skaičių galima perskaityti dvasinę žinutę.

Visą savaitę vaikščiojau sutrikusi, negalėdama apsispręsti ir atsiverti naujoms galimybėms. Jaučiau, kad kažkodėl neatsiveriu joms, neleidžiu sau jų priimti. Ryte uždaviau sau klausimą, kodėl taip vykstą, apie ką visa tai, tos abejones, sutrikimas, naujo nepriėmimas.

Ir tada pamačiau nuorodą į žinutes. Dažnai jas skaitau ir tai buvo atsakymas tiesiai į dešimtuką:

"Išsikelk aukštą kartelę, kuo aukščiau, tuo geriau. Nieko nedaryk atmestinai. Tobulumas turėtų visada būti tavo tikslas. Tai gali atrodyti nepasiekiama, tačiau stiebkis link to. Niekada nepasitenkink vidutinybe arba tuo, kas padaryta be meilės, bet kaip. Viską ką bedarytum, daryk Mano garbei, nes jeigu sieksi viską daryti Man, visada tavo tikslas bus pats aukščiausias ir nenurimsi, kol nepadarysi geriausiai. Išmok tarnaudama kitiems pamiršti save. Tikras džiaugsmas yra duoti kiekviename lygmenyje. Prisimink, yra įvairūs lygmenys, kuriuose gali duoti, nuo aukščiausiojo iki žemiausiojo, nuo dvasinio iki fizinio. Koks bebūtų lygmuo, duok ir duok iš visos širdies ir pamatysi, kad tiek kiek duodi, tiek ir gauni.
Iš Eileen Caddy knygos „Opening Doors Within“, jai padiktuotos Šaltinio.


Wooow tobula. Vaikščiojau negalėdama susivokti, apsispręsti, lyg norėdama pokyčių, bet lyg jausdama stabdymą, motyvacijos stoką, įkvėpimo nebuvimą, o čia žinutė - priminimas, patarimas, atsakymas. Ką bepasirinktum, ką bedarytum, daryk taip, lyg tai būtų dovana Kūrėjui. Taip pat priminimą, kad galime rinktis veikti iš bet kokio energetinio lygmens, atitinkamai iš to lygmens bus ir rezulatas. Tobula!!! Tobula!!! Tobula!!!