Didysis pabudimas

​Žmonės su kuriais susiduriame yra galingiausias blogis ir jėga Žemėje. Jie neatsirado vakar, jie čia veikia šimtmečiais. Ir kiekviena pavienė jėga, kuri stojo prieš juos žlugo. Taip jie sugebėjo savo blogus darbus slėpti šešėliuose. Jie sugebėjo išlikti nepastebimi, todėl, kad lig šiol nebuvo tokio dalyko kaip internetas, o bet kokia užrašyta istorija apie juos buvo iškraipyta, sunaikinta arba jos šaltinis buvo nužudytas siekiant nuslėpti tiesą. Tol, kol visuomenė nesužinos tiesos, ji niekada negalės sustabdyti savo tikrojo priešo.

Todėl, Q sakė „Visuomenės Prabudimas = Žaidimas Baigtas“.

Q taip pat sakė, jog tai maratonas, o ne sprintas. Nesvarbu, ar jums tai vyksta pakankamai greitai, ar ne. Viskas priklauso nuo visuomenės prabudimo greičio. Leiskite man papasakoti, kiek mes pasiekėme: Aš buvau ten (4chan.org) tą dieną (2017 spalio 28), kai pasirodė pirmas pranešimas vėliau patapęs Q. Tą naktį, jį perskaitė gal keli šimtai. 2018 Sausio 8 dieną, nepraėjus nei metams, Q savo Q pranešime 1787 paskelbė: [WW] Akys ties: 300-350mm Sekimas: 52-58mm. Dabar 2021 metai, prabėgo 32 mėnesiai, ir kaip manote kiek žmonių prabudo? Gal net visas pasaulis stebi?

Diena po dienos žmonės masiškai prabunda, nes kartą pažinęs tiesą, nebegali užmigti. Tai yra raudona piliulė. Nė vienas raudoną piliulę gavęs žmogus nebeužmigs – to tiesiog negali nutikti. Net tada, kai žiniasklaida bando pasityčioti – kiekvieną dieną, kiekvieną mėnesį šimtai klaidinančių straipsnių, HBO kuria apie tai 6 serijų dokumentinį filmą, kad ir kaip tyčiodamiesi jie TIK atkreipia dėmesį į tiesą. Kartą tai PAMATĘS – nebegali nematyti.

Jau neminint, kad MES skleidžiame žinią kiekvieną dieną, ir kiekvienas prabudęs, nori tuo pasidalinti su kitais. Tai plinta, kaip laukinis gaisras.

Žemėje mūsų yra 7,8 mlrd., o jų tik ~10-30 mln. VIENINTELĖ priežastis, kodėl jie egzistavo yra ta, jog 7,8 mlrd. iš mūsų nežinojo apie juos. Dėka Q dabar tai pasikeitė. Tegul jie tyčiojasi kaip tik nori. Kuomet jie tyčiojasi iš dalykų, tokių kaip vaikų apsauga – tai gali TIK iššaukti dar didesnį žmonių prabudimą. BUMERANGAS.

Šie žmonės yra nesveiki, jų blogis yra neįsivaizduojamas. Siaučianti Šėtoniška Pedofilija kerta partijų linijas paversdama jas mūsų abipusiu priešu prieš kurį mes susivienysime ir laimėsime. Taigi, kai visi neišvengiamai pabundame nuo blogio, o jis tik įgauna greitį, pagrįstą skaičiais ir tikimybe, tai yra ir bus ŽAIDIMO PABAIGA. Visi žinos, ką padarė. Kadangi mes juos paprasčiausiai lenkiame kiekiu DAUG kartų ir jų schema veikia tik su bendrininkavusiais piliečiais (vergais), mums tereikia atsistoti ir mes laimime. Mes laimėsime.

Ir nėra nieko ką jie ar kas nors kitas galėtų padaryti, kad tai sustabdytų. Nieko.

Būkite kantrūs. Tai vyksta.
Didysis Prabudimas IŠ TIESŲ vyksta.
Iš Tamsos į Šviesą.
Iš Blogio į Gėrį.
Pabaigoje, Dievas Laimi.

// versta iš t.me/InevitableET/1609