Būkite pozityvūs

Reiki yra vienpusio eismo gatvė. Jūs esate prijungtas prie kosminio srauto, ir energija, kuri sklinda per jus nėra jūsų. Jūs tiesiog esate kosminės energijos kanalas, kuri sklinda per jus ir užpildo jus. Kai jūsų būtis yra pripildyta kosminiu nektaru, jame nėra vietos niekam kitam. Negatyvumui ir negatyvios energijos atgaliniam ryšiui reikalinga erdvė, o jos nelieka. Viskas yra pilna šviesos.
Jūs neturite bijoti, kad negatyvi energija atkeliaus iš kliento į jus ir jūs susirgsite. Čia galioja paprastos „taisyklės“. Pirma – aukštesnė energija visada transformuoja žemesnę. Antra – sielos energija nesuteikia erdvės negatyvumui jokia forma.

Tarptautinis Reiki pasaulis yra pripildytas negatyvumo baime. Prašau supraskite, kad negatyvumas yra tikrai kenksmingas tik tuomet, kai jis yra jūsų širdyje. Mano pasiūlymas jums būtų pradėti valyti širdį ir protą nuolatinėmis pastangomis. Apsivalius, jūs daugiau niekada nebebijosite kitų žmonių negatyvumo.

Norėdami išnakinti negatyvumą iš savo esybės, leiskite būti pripildyti ir persmelkti Reiki. Sensėjus Kojama gavus Reidžu (iniciaciją) siūlo sutelkti dėmesį į Reiki judėjimą jūsų kūne. Atliekant tai, jūsų ego traukiasi, jūs tampate ramūs ir tylūs.
Vienas iš pagrindinių Budistų šventraščių Dhammapada, prasideda maždaug taip: „Mes esame tai apie ką galvojame. Viskas kas mes esame yra nuspręsta mūsų minčių. Savo mintimis mes kuriame pasaulį.“ Vėliau tekste randame tokius žodžius: „Kalbėkite ir elgkitės aiškiu protu ir laimė seks jus kaip šešėlis, nuosekliai ir nepajudinamai.“

Kai tai įsisąmoninate, jūsų gyvenimas atsinaujina. Ši nauja pradžia ir pasirinkimas eiti tinkama kryptimi yra įmanomi per Reiki vartus. Paleisti savo negatyvumą yra sunkus darbas, tačiau tokios pastangos yra atsiperkančios: tai apvalys jūsų širdį bei protą kartu su jūsų gyvenimu, ir pažadins kūrybiškumą bei gyvenimo džiaugsmą.

Negatyvumas yra blogas įprotis susiformavęs dėl vidinių bei išorinių patirčių. Jis auga ir klesti nuolat kartojant negatyvias mintis bei emocijas. Būkite sąmoningi fakto, kad šie negatyvūs jausmai ir negatyvios mintys yra jūsų ir jūs juos maitinate. Prisiimkite už tai atsakomybę, nors jų šaknys ir gali būti jūsų auklėjime, visuomenėje, religinėje ar kultūrinėje aplinkoje. Jūs esate vienintelis žmogus žemėje, kuris gali atsikratyti šia jūsų yda. Jūs negalite likti vaiku amžinai …

Kiekvieną kartą kai negatyvi mintis ar emocija aplanko jus, jūs turite pasirinkimą ar maitinti ją savo dėmesiu ir minties procesu, ar paleisti. Atlikite teisingą sprendimą ir prisiimkite atsakomybę. Žodis atsakomybė yra nuostabus: jis reiškia gebėjimą atsakyti. Lengva atsakomybę už tai kas nutinka permesti kitiems. Tokiu būdu jūs liekate auka, o auka niekada negali išsilaisvinti iš varganos situacijos, kurioje randasi. Būvimas atsakingu yra pirmas žingsnis kelyje į laimę ir gyvenimo džiaugsmą. Atminkite ketvirtą Reiki Principą : gyo o hage me. Kuomet kosminių pašventinimų talpykla pavirsta šiukšlių dėže – jūsų darbas yra sugrąžinti tai į pradinį būvį ir tyrumą.

Emocinių/Mentalinių šablonų paleidimas

Tai yra jūsų pasirinkimas. Kai tik tampate sąmoningas jumyse esančių negatyvių šablonų, paleiskite juos. Jūsų mintys ir emocijos yra ly elektros laidai jūsų namuose. Jie nustato šilta ar šalta, šviesu ar tamsu. Nuo šios akimirkos, pasirinkite šviesą ir šilumą, tik šią akimirką, kyo dake wa…

Kai aš pastebiu negatyvų šabloną, kuris pasikartoja manyje, aš įsivaizduoju, kad atsuku proto kasetę į jo pradžią. Pasiekus tą pradžią, aš žiūriu į ją, pripažįstu ją tokią kokia yra, ir pasakau jai: „Ne šiandien“. Jei taip kartosite ir kartosite, jūs šabloną numarinsite badu iki mirties. Jis greičiausiai pasirodys tik tam, kad gautų dar vieną gydymo dozę. Įsivaizduokite tai kaip važiavimą dviračiu lygiu paviršiu. Dviratis riedės kol minsite pedalus ir sustos netrukus po to, kai nustosite minti.

F. P Ardžiava – Tai yra Reiki