Aura-Soma

Pasitelkdama Motinos Gamtos vibracines galias, Aura-Soma® yra spalvų, augalų ir kristalų energijų sistema, didinanti laimę ir gyvybingumą. Aura-Soma® produktai lengvina, subalansuoja ir ramina energetinę sistemą. Stiprindami ir saugodami žmogaus elektromagnetinį lauką, jie suteikia energijos ir pakylėja.
„Būk geriausia versija savęs“. Aura-Soma® produktuose esantis potencialas suteikia daugiau galimybių būti tuo, kas jūs esate. Kai susitapatinate su Tai, galite pasiekti giliausius sąmoningumo lygmenis. Tapdami labiau pasitikintys savimi suprantate, kokius pokyčius galite daryti sau, savo draugams, šeimai, platesnei bendruomenei ir aplinkai.

Teko naudoti balansinius Aura Soma buteliukus ir tikrinti jų energetinius dažnius. Jų vibracijos yra labai aukštos ir labai padeda pakilti virš sunkių būsenų, emocijų ir rūpesčių. Aura Soma energetiškai pakylėja žmogaus vibracijas ir tada tampa lengviau eiti per sudėtingą gyvenimo periodą, lengviau pamatyti situaciją, lengviau ją išspręsti. Taip pat kartu su tyru rožių eteriniu aliejumi gali pakelti žmogaus sąmoningumą tiek, kad jam taptų prieinama aukštesnė dvasinė informacija.

Ar naudojate Aura Soma jus?