5 meilės kalbos

Vienas giliausių mūsų emocinių poreikių - jaustis mylimiems svarbių mums gyvenimo žmonių. - Dr. Gary Chapman

Pasaulyje egzistuoja daugybė kalbų, ir mes visi stengiamės rasti kalbą, kuri būtų veiksmingiausia, kad galėtume paaiškinti save ir suprasti vieni kitus. Net ir tose pačiose kalbose žodžiai mums gali turėti skirtingas reikšmes ir perteikti skirtingus ketinimus, emocijas, dėl kurių gali kilti nesusipratimų. Meilės kalba nėra išimtis.
Mūsų praeitis, mūsų asmenybė gali lemti, kad iš skirtingų veiksmų gebame pajusti meilę ir mažiau jausti iš kitų. Kai kurie žmonės labiausiai jaučiasi mylimi, kai gauna dovanų, o kai kurie vertina ir jaučiasi mylimi, kai gali praleisti kokybišką laiką su tais, kuriuos myli. Vieni ieško prisilietimų, kiti - tarnystės veiksmų ar patvirtinimo žodžių. Mes visi turime skirtingus emocinius poreikius, kurie pateikiami mums tinkamiausiu įpakavimu, kurį galime geriausiai suprasti, nes visi esame skirtingi, todėl mūsų kalba taip pat gali būti skirtinga.
Kartais, kai bandote kalbėti su kuo nors savo mėgstama meilės kalba, galite jausti, kad jis to nevertina ir neatsako - galbūt tikitės atsakymo, ateinančio iš tos pačios kalbos, kuria pristatote. Galbūt suprasite, kad taip yra ne todėl, kad tas žmogus jūsų nemyli, o todėl, kad abu bandote meilę perteikti kita, jums abiem nepažįstama kalba. Kuo stebina tai, kad bandote bendrauti skirtingomis kalbomis ir gerai nesuprantate vienas kito? Laikas mokytis naujų meilės kalbų!

Pasiūlymas: Kviečiame atlikti šį testą, kada tik panorėsite. Galiausiai jis gali pakeisti ir jūsų mylimąjį, ir jūsų mylimąją! Paskatinkite juos taip pat užpildyti testą, kad tokiu būdu geriau suprastumėte vienas kito kalbą, ir nesivaržykite dar giliau pasikalbėti apie savo rezultatus!

TESTAS anglų kalba